Профиль [RU] rhfrec


rhfrec

(Количество набранных баллов) Оценка: Эксперт (41.) | Баллы [RU]: 3 680 | Участник с января 08, 2008

Город:
Львов
Возраст, пол
66, Мужской
Интересы:
автомобили,электроника, информатика
Мои программы: 0
Мои мнения 12
Мои ответы 57
Мои вопросы 0
Приглашенные друзья 0

Количество набранных Вами баллов Закрыть x

Баллы
Принята новая версия программы 100 0
Принята предложенная программа 200 0
Перевод описания программы 100 0
Написано первое мнение 50 100
Написано мнение 30 360
Дан ответ 50 2850
Приглашение друга 10 0
Друг вступил в сообщество 100 0
Получена положительная оценка мнения 20 40
Получена положительная оценка ответа 20 280
Бонус за регистрацию 50 50
Добавлено английское описание рекомендованной программы 40 0
Квалификационные баллы 0 0
Обновленние описания принято 50 0

Мои мнения

  Показано: 1-4  Сортировать по:

0 из 1 людей нашли следующую оценку полезной

Novicorp WinToFlash 0.7.0054 beta

(Инсталляторы и деинсталляторы) мая 02, 2013

Хороша програма

4

Кращої програми за цю не втрапив. Розмістив ХР на 2-х ГБ флешці, вистачило біля 800 МБ. На решті об'єму маю намір розмістити "My PI" (post installer) - набір програм, без яких ніколи не обходжусь. Але недоліки у WinToFlash присутні. В процесі встановлення ОС присутнє перезавантаження під час якого з'являється пропозиція кількох неіснуючих дисків і розділів на них - скажімо при існуючому у мене лише одному жорсткому дискові (диск 0) пропонувались і розділи на дисках 1 і 2. У випадку нерозуміння ситуації і неправильному виборі операційка встановлюється але не запускається, оскільки шлях до неї в BOOT.INI прописаний неправильно. У моєму випадку, вперше встановлюючи ОС з флешки, я мав робочу операційку на іншому розділові, а тому, запустивши робочу ОС і розібравшись в причині "відсутності" нововстановленої операційки, відредагував помилковий запис шляху в BOOT.INI і новенька ОС запрацювала. ВИСНОВОК: - до мінусів слід віднести недосконалість інтерфейсу, відсутність виграшу в часі встановлення операційної системи, необхідність бути присутнім біля компу - до плюсів - габарити і транспортабельність флешки порівняно з компактдиском, необов'язковість існування у компа дисководу.

0 из 0 людей нашли следующую оценку полезной

Maxthon Browser Rus 3.4.2.3000

(Браузер) сентября 01, 2012

Кращий браузер для серфінгу

5

Роки 4 тому я також обвішував Фаєрфокс цяцьками, потім , коли Опера опірилась, взяв на озброєння її. Нарешті комп'ютерна "юність" давно пройшла, тепер мені потрібен надійний, швидкий, насичений необхідними функціями браузер без рискання годинами в пошуках потрібного розширення. Найкраще цим вимогам задовільняє Maxthon !!! Навіщо мені купувати новий автомобіль в базовій версії і починати чіпляти на нього антену, парктронік, динаміки, протитуманки... Я відразу беру готовий апарат з потрібним мені забезпеченням. РЕКОМЕНДУЮ Maxthon !!!

0 из 0 людей нашли следующую оценку полезной

Paragon Спасатель Данных 2009

(Утилиты для восстановления) сентября 20, 2011

Альтернатива "рятівникові даних"

4

Кілька років користуюсь своїм методом "страховки" даних. - жорсткий диск розбитий на кілька логічних - для ОС логічні диски займають біля 25 ГБ, цілком достатньо для купи інсталяцій і дефрагментації диска - дані, дистрибутиви, фото ...тощо зберігаю на окремому логічному диску, на якому ні в якому разі не монтую ОС! - операційних систем у мене 4 - дві ХР і дві "сімки" - на всіх ОС - різні антивіруси, фаєрвол один і той же - PC Tools Firewall Plus Такий "розклад" дозволяє мені: - сканувати вінчестер різними антивірусами, залежно яка ОС запущена - у випадку краху чи зависання ОС переходжу на аналогічну і продовжую працювати, залишивши ремонт "дохлої" ОС на більш підходящий час - при необхідності переінсталювати ОС форматую логічний диск і ставлю нову, інші ОС і диск з даними не зачіпаються - Установка нової ОС дає новий, не засмічений реєстр, інші, новіші програми, на які раніше не було часу ... тощо. Для захисту ОС від дітей чи некоректних програм застосовую Returnil Virtual System http://returnil-virtual-system.en.softonic.com/download Успіхів і удачі!

0 из 0 людей нашли следующую оценку полезной

Passport 1.3

(Кодирование) сентября 20, 2011

Альтернатива Passport

4

Вважаю набагато зручнішим Password manager під назвою Scarabay. Він працює з флешки, при її відсутності на компі ніхто не зможе спробувати її зламати. Їдучи куди-небудь беру її з собою і використовую на будь-якому іншому компі. Автоматично робить back-up у вказану заздалегідь директорію. Тобто при виході флешки з ладу не виникає проблем з відновленням Scarabay. Генерує паролі до 32 знаків. Правда вона платна, безкоштовна версія має певні обмеження. Тому я користуюсь бета версією без ніяких обмежень і вона чудово мене влаштовує.

Далее 1 2 3