Bezárás x

Fontos Információk a letöltéshez!

Még nem regisztrált? A regisztrált felhasználóink gyorsabban tudnak az oldalról letölteni, ráadásul elérhetnek olyan speciális funkciókat, mind a Letöltés riasztás, ami automatikusan figyelmezteti Önt, ha egy újabb verzió felkerül az adott programhoz. A regisztráció ingyenes és rendkívül egyszerű!

Regisztráljon most Töltse le most!

Könyvjelzők

BullZip PDF Printer 9.7.0.1592 Letoltes

Szerkesztő értékelése
5.0
Felhasználó rang:
nem értékelt
Letöltések:
19252
Szerző:
Bullzip
Hozzáadás dátuma:
Április 11, 2013
Nyelv:
Angol
Licensz:
Freeware
Operációs rendszer:
Win XP/Windows Vista/Win 2000/Win 2003 Server/Win 2008 Server/Windows 7/Windows 8
Fájlméret:
4.7MB
Szumma:
ac0238886f8c034a26f7d4e1a97e2de0

BullZip PDF Printer Leírás

BullZip PDF Printer
BullZip PDF Printer is a virtual printer for PDF files.

After the installation of this software, you can "print" documents from any application into PDF files. PDF printer appears in the Printdialog as destination printer. Just chosse it, and click "print".

If you wish, the PDFs can be encrypted or watermarked.

While the installation, the setup will install the ghostscript-libraries. Without, BullZip PDF Printer won´t run.

Ezt az eszközt javasolta: nadez


loadion.com nem vállal felelősséget a kiadói leírásban szereplő kijelentésekre. Minden felhasználó maga dönti el, hogy törvényes-e az adott program használata.

A kiadó weboldala:

Szerkesztői vélemény

Znáte to — nahrajete si dokument z programu MS Word či MS Excel na flashdisk a jdete si ho k někomu vytisknout. Dost často se však dokument vytiskne s rozhozeným formátováním, takže tabulky jsou pak rozdělené na více stránek, popisky k obrázkům jsou na jiné stránce než obrázky a podobné radosti.
Tento problém se netýká pouze programů od Microsoftu, ale děje se tak obecně. Pokud se nějaký produkt vyvíjí několik let, podobným problémům se lze jen těžko vyhnout. Řešením je nepoužívat nativní formáty těchto programů (tedy například DOC či XLS), ale přenášet tyto programy v hojně rozšířeném formátu PDF.
Zejména studenti tento program jistě ocení, protože nění nic horšího, než když si člověk potřebuje na poslední chvíli vytisknout svou práci, a ta se vytiskne úplně jinak, než si člověk představoval. Tento program představuje vynikající řešení, jak podobným problémům předcházet. Nastavení přitom nemusí člověk provádět vůbec žádné, takže jeho použití zvládne i začátečník.

A kiadó weboldala:

Aktuális felhasználói értékelés

Még nem készült leírás erről a letöltésről. Kattintson a Közösségi Dobozra és legyen Ön az első, aki véleményezi.